تماس با ما
Stephen

WhatsApp : +008613920934191

ایستگاههای رادیویی بدون سرنشین ETc در Centuryfair از فرودگاه SHENZG Centuryfair در ایستگاه های راه آهن نقش مهمی ایفا می کنند.

June 15, 2018

ماشین لباسشویی با سرعت بالا ETCSentzhen Centuryfair ETC

ایستگاه های راه آهن در بزرگراه ها نقش مهمی ایفا می کنند

در سال های اخیر، صنعت بزرگراه در چین به سرعت در حال توسعه است، در حالی که توسعه سریع آن، افزایش حجم ترافیک نیز باعث مشکل شدن مدیریت واقعی بزرگراه می شود. در این مورد، با استفاده از سیستم هزینه غیر پارکینگ ("سیستم ETC")، صندوق های دارای سرعت بالا ETC Centuryfair به عنوان زمان مورد نیاز ظهور یافته و تبدیل به بخش مهمی از سیستم عوارض بزرگراه می شود. از طریق تجزیه و تحلیل استفاده از دستگاه نرده بالا ETC Centuryfair ETC در ایستگاه تلفیقی آزادراه، نقش مهم از ETC بی سیم با سرعت بالا برای تعمیر و نگهداری سیستم ETC قابل درک است.

یکی، Centuryfair یک موتور نرده با سرعت بالا ETC را توسعه داد

شنژن Centuryfair شرکت صنعتی، آموزشی ویبولیتین یک شرکت فن آوری بالا یکپارچه سازی فن آوری کنترل هوشمند، تولید و فروش است. این شرکت متعهد به توسعه و تولید یک سیستم سیستم کارت می باشد. محصولات اصلی این دستگاه اتوماتیک راه آهن بزرگراه، دروازه دروازه هوشمند، سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند، سیستم مدیریت کانال هوشمند و غیره است. . عملکرد آن در سراسر کشور گسترش یافته است و به طور گسترده ای در آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا و اروپای شرقی مورد استفاده قرار گرفته است.

Centuryfair با هدف استفاده از سیستم ETC در ایستگاه های تحویل سریع، بهبود و ارتقاء نرده اصلی با سرعت بالا انجام شد. اجزای اصلی آن موتور موتور دائمی و واحد سروو دقیق آن است. بزرگترین مزیت این است که موقعیت شروع و توقف نرده بسیار دقیق است. سرعت و موقعیت به طور کامل با توجه به نیازهای کنترل اجرا می شود. سرعت فرود می تواند به طور مستقل تنظیم شود و می تواند با الزامات مختلف از هزینه های دستی و هزینه پارکینگ سازگاری داشته باشد و مصرف انرژی بسیار پایین است و اثر صرفه جویی در انرژی قابل توجه است.

دو Centuryfair'S ETC با سرعت بالا از نرده ها توسط سازمان های بازرسی معتبر ملی تست شده است.

پس از موفقیت موتور نرده با سرعت بالا ETC Centuryfair's ETC، چندین مرحله آزمایش در پایگاه تولیدی انجام شد که توسط مرکز کنترل و نظارت بر ایمنی ترافیک ملی تست شده بود. موارد بازرسی عبارت بودند از: کيفيت ظاهر، نياز به مواد، نياز به شكل و اندازه، الزامات عمومی، زاویه فرود، زمان فرود، قابلیت اطمینان، نقطه پایان. شانزده شاخص فنی، مانند موقعیت، نیاز اجتناب از برخورد، درمان خطا، عملکرد ایمنی الکتریکی، درجه حفاظت شاسی، سر و صدا، سازگاری محیط زیست، ضد خوردگی و سازگاری الکترومغناطیسی. نتایج آزمون عبارتند از: شانزده شاخص فنی مربوط به مقررات مرتبط GB / T24973-2010 "نرده الکتریکی برای شارژ".

در اینجا دو مورد وجود دارد:

اول، نتیجه آزمایش قابلیت اطمینان: تعداد انفجارها و سقوطها بیش از 10 میلیون بار است که به مراتب بیشتر از محصولات مشابه در طی 5 میلیون بار از هر گونه تخلف است.

دوم، به دلیل استفاده از فن آوری سرو و بدون بهار، نرخ شکست بسیار پایین است و میزان شکست آن بسیار پایین تر از محصولات مشابه همان نوع است.

سوم. نردبان با سرعت بالا ETC Centuryfair توسط اکثر کاربران Expressway مورد توجه قرار گرفته است.

تیراندازی با سرعت بالا ETC Centuryfair در آزمایش و محاکمه با استفاده از درب دروازه آزادراه پس از عبور از مرکز بازرسی ترافیک ملی قرار می گیرد.

در حال حاضر، ماشین نورد با سرعت بالا ETC که در ایستگاه تلفنی بزرگراه آزمایش و آزمایش می شود عمدتا 0.3 ثانیه و 0.6 ثانیه یکبار باز و باز دو محصول دو است. سرعت فرود آن بسیار سریع است و تکمیل فرود فقط 0.3 ثانیه و 0.6 ثانیه است که به طور قابل توجهی باعث افزایش کارایی ترافیک وسیله نقلیه می شود.

نرده های با سرعت بالا Centuryfair نه تنها برای خطوط ETC بزرگراه ها، بلکه برای خطوط دیگر مانند پاساژ سبز برای بزرگراه ها استفاده می شود. در حال حاضر، در حال حاضر، Centuryfair 0.6 دوم باز کردن یک ماشین نرده با سرعت بالا در واقع در بسیاری از خیابان های سبز بزرگراه در چین استفاده می شود.

آزمایشگاه آزمایش یا استفاده عملی از آن، آزمایشگاه سقفی ETC با سرعت بالا توسط Centuryfair توسط کاربران تایید شده است. ارزیابی کلی این است که عملیات پایدار است و می تواند به طور کامل با الزامات عملکرد فنی ایستگاه تلفنی مطابقت داشته باشد. بنابراین، کاربران از بزرگراه مورد توجه قرار می گیرند.

به طور خلاصه، ماشین مجلسی با سرعت بالا ETC Centuryfair نقش مهمی را در ایستگاه تلفات بزرگراه ایفا می کند و به رشد سالم ترافیک در چین کمک می کند.